Контакты

Заказать звонок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: выходной

г. Одесса, Сегедская улица, 18

Упражнения на предплечья

Експерти висловлюють відразу кілька різних думок, що стосуються включення спеціалізованих вправ на м'язи передпліччя. Деякі дотримуються точки зору, що розглянута група м'язів цілком успішно розвиває самостійно, отримуючи навантаження при виконанні всіх тренувальних завдань. Інша ж половина силового співтовариства впевнена, що передпліччям слід приділяти окрему увагу. Пояснюється така позиція міркуваннями, що стосуються естетичної складової. Вона справедлива для всіх видів спорту, в тому числі і до бодібілдингу.

 • Якщо говорити про професійний виступі на змаганнях, то багато пози спеціально заточені під демонстрацію передпліч. У повсякденному житті вони теж досить важливі, адже дозволяють виробляти враження, коли оголяти біцепси не дуже доречно.
 • Тренуючись без використання лямок, спортсмен може помітити, що виконувати деякі вправи з потрібним вагою просто неможливо. Пов'язано це з недостатньою силою хвата, який банально не дозволяє утримувати снаряд в руках.
 • Певний перелік спортивних дисциплін активно використовує м'язи передпліччя. Йдеться про ряд єдиноборств і армреслінгу.

Особливості тренувального процесу

Далеко не всі атлети страждають проблемами з поганою розвиненістю передпліччя. Багато чоловіків мають від природи дуже широкі кістки і м'язову масу в цьому відділи рук. Якраз вони і стверджують, що немає ніякої необхідності в окремій прокачування цих м'язів. Але що ж робити іншим людям, які не хочуть потрапити в ситуацію, коли розвинені біцепси будуть комічно виглядати на тлі тонких передпліч?

Вихід тільки один, розвивати відстаючу частина тіла, навантажуючи її різними вправами, всіляко стимулюючи активне зростання. Вже через кілька тижнів тренувань можна помітити, що силові показники починають підвищуватися. Це торкнеться навіть станової тяги, тобто відкриє можливості для додаткового зростання всіх м'язових груп.

Правильним рішенням стане прокачування передпліччя в кінці тренування. Тут не можна використовувати метод пріоритету, адже стомлені на самому початку руки не дозволять повноцінно виконати решті план заняття. Почати краще всього з невеликих ваг, легких гантелей, або ж порожнього грифа. Згодом, можна значно підвищувати використовувані ваги. Важливо тільки правильно підбирати навантаження, інакше це призведе до зносу суглобів або порваним зв'язкам.

Набір вправ

Базовими прийнято вважати різноманітні згинання, що виконуються з різними обтяженнями і під різними кутами. Крім того, в сучасних спортивних залах знаходиться безліч спеціальних тренажерів, розроблених для опрацювання м'язів передпліччя. Виділяються наступні, найбільш ефективні, вправи:

 • Стискання гумового еспандера. Ця вправа залучає багатьох своєю простотою. Його можна виконувати абсолютно в будь-який час, коли видається вільна хвилина. Воно дозволяє значно підвищити показники витривалості м'язів-згиначів, тим самим посиливши силу хвата.
 • Гумовий еспандер. Один кінець снаряда міцно фіксується ногою, тоді як другий береться в опрацьовуємо руку. Зусилля прикладається для того, щоб зігнути кисть, долаючи опір еспандера. Слід виконувати рух в максимально повільному темпі.
 • Згинання зап'ястя з обтяженням. Це може бути не тільки гантель або штанга, але навіть простий млинець. Важливо притримувати якомога більшої амплітуди, нівелюючи фактор інерції і розгойдування. Кистьовий суглоб рекомендується залишати нерухомим, щоб уникнути травми.
 • Котушка. Відмінна вправа, в найкоротші терміни розвиваючі неймовірну силу хвата. Даний тренажер виглядає наступним чином: до рухомого стрижня по типу блокової системи кріпитися певний вантаж. Атлет піднімає його, накручуючи трос на стрижень. Після досягнення найвищої точки, вантаж контрольовано опускається вниз. На словах все дуже просто, але після перших двох кіл передпліччя буквально горять, просячи про перерву.
 • Віс. Найчастіше, використовується поперечина, яку можна знайти в будь-якому спортзалі. Суть полягає в тому, щоб утримувати вагу власного тіла за виключно однією силою пальців.
 • Молот. Воно застосовується для прокачування біцепсів, але передпліччя також активно включені в роботу, отримуючи певне навантаження.
 • Статика. У кожну руку береться якесь обтяження. У такому положенні атлет повинен завмерти на певний час, сконцентрувавшись на утриманні обраного снаряда. Ідеально буде утримувати вагу одними пальцями, а не всією долонею.
 • Зворотні згинання. Найчастіше, їх чергують зі звичайними, піддаючи м'язи не зовсім типовою навантаженні.

Комментарии: 1

 • Real FoodДима
  05.08.2018

  Комментарий:

  Отлично

Вас может заинтересовать:

new
boom-gainer-qnt-belgiiskii-shokolad

1133 грн.

top
amino-kh

1196 грн.